^

Zdrowie

Error message

  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 798 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).
  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 799 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).

Leczenie chorób

Aktualne i nowe metody leczenia pacjentów z COVID-19

Rozprzestrzenianie się pandemii zakażenia COVID-19 w znacznym stopniu wpłynęło na działalność globalnego systemu opieki zdrowotnej. Wielu ekspertów zostało zmuszonych do zawieszenia niektórych trwających badań na rzecz opracowania i testowania nowych leków do leczenia pacjentów z koronawirusem.

Leczenie gronkowca bez antybiotyków

Musimy natychmiast zastrzec, że nie chodzi o wszystkie znane antybiotyki, ale o środki farmaceutyczne. Nie można leczyć infekcji bakteryjnej bez środków przeciwdrobnoustrojowych.

Co robić w przypadku ostrego zapalenia pęcherza?

Jedną ze skutecznych metod leczenia ostrego zapalenia pęcherza moczowego jest leczenie etiotropowe. Jest to antybakteryjne i antybakteryjne leczenie ze specjalnymi lekami, które eliminują przyczynę zapalenia - bakterie. W połączeniu z innymi metodami, etiotropium przyspiesza szybki powrót do zdrowia.

Co robić i jak leczyć wielopęcherzykowe jajniki?

Zespół jest leczony przez endokrynologa ginekologa i wielu powiązanych specjalistów. Zadaniem lekarza jest wyeliminowanie nierównowagi hormonalnej i zapobieganie jej zakłóceniom w przyszłości, a także przywrócenie zdolności reprodukcyjnych pacjenta.

Leczenie hipermobilności

Aby osiągnąć pozytywny i zrównoważony wynik, zaleca się przeprowadzenie złożonego leczenia. Najczęściej jest reprezentowany przez różne leki, a także procedury fizjoterapii.

Skoki w płucach: co zrobić, jak leczyć?

Terapia tlenowa służy do łagodzenia duszności i innych objawów niewydolności oddechowej. Na wielu schematach pokazano procedury plazmaferezy i hemosorpcji.

Leczenie neuropatii niedokrwiennej

Neuropatia niedokrwienna jest szczególnym rodzajem patologii układu nerwowego, gdy wszystko decyduje o czasie. Naruszenie krążenia krwi bardzo szybko uderza w komórki nerwowe, które praktycznie nie są przywracane.

Skuteczne leczenie różycy

Różę lub wykwity - anthroponotic infekcji spowodowanych przez Streptococcus grupy A. Hemolityczna Choroba może być utwardzona na tyle mocno, często staje się przewlekłe - zwłaszcza w przypadku, gdy pacjent nie przechodzi do lekarza, od wystąpienia pierwszych objawów.

Leczenie zapalenia torebki lekami i alternatywami

Sposób leczenia zapalenia worka maziowego i torebki stawowej zależy od stadium choroby. Uwzględnia to fakt, że patologia jest podatna na samorozdzielczość. Leczenie odbywa się w warunkach ambulatoryjnych.

Syndrom derealizacji osoby: co zrobić, jak leczyć pigułki

Stan rozwijający się jako syndrom niezależny na tle ostrego lub długotrwałego stresu, pojawia się nagle i pogrąża człowieka, co najmniej, w zamieszaniu. Co zrobić z derealizacją?

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.