^

Zdrowie

Error message

  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 798 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).
  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 799 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).

Diagnostyka MRI

MRI mózgu z kontrastem

Rezonans magnetyczny mózgu z użyciem środka kontrastowego ma szerokie zastosowanie. Jednak wielu pacjentów obawia się kontrastu dożylnego / doustnego ze względu na ryzyko powikłań.

MRI sacrum and coccyx: jak wygląda procedura?

MRI nie wykorzystuje promieni świetlnych, opiera się na właściwościach atomów wodoru reagujących na pole magnetyczne, a gdy efekt pola ustaje, wszystko wraca do normy.

MRI naczyń mózgowych, głowy i szyi z kontrastem i bez

Obrazowanie rezonansu magnetycznego naczyń mózgowych polega na badaniu struktur naczyniowych za pomocą magnetycznego rezonansu jądrowego. Pozwala ocenić krwiobieg mózgu i zidentyfikować jego patologię, uszkodzenie.

MRI kręgosłupa szyjnego z kontrastem lub bez: wskazania, technika

Obecne badania diagnostyczne, na podstawie rejestracji odpowiedzi elektromagnetycznej jądrach atomów, które tworzą strukturę wewnętrznych narządów ciała człowieka (obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego), w wielu przypadkach, najbardziej znaczące nieinwazyjne przykłady obrazujące niewidoczna przy obserwacji od patologii zewnętrznych

MRI odcinka piersiowego kręgosłupa

Z punktu widzenia medycyny opartej na dowodach odkrycia tego zaawansowanego technologicznie badania klinicznego mają jeden z najwyższych poziomów wiarygodności wyników.

MRI miednicy mniejszej z kontrastem i bez kontrastu: przygotowanie, co pokazuje

Jedną z metod informacyjnych, które zawsze pomogą ustalić dokładną diagnozę, jest dno miednicy, szeroko stosowane do celów diagnostycznych w różnych chorobach.

MRI stopy

Używając narzędzia w diagnostyce MRI stopy pozwala na ortopedii i traumatologii z maksymalną dokładnością do wykrycia choroby oraz do wykrywania urazami, zmiany zwyrodnieniowe lub wrodzonej nieprawidłowości kości, stawów i tkanek miękkich części stopy.

MRI stawu nadgarstkowego

Złącze nadgarstka ma wiele cech: mimo niewielkich rozmiarów, przegub ten podlega ciągłym i znacznym obciążeniom.

MRI stawów rąk

Rezonans magnetyczny kończyn umożliwia dokładne zdiagnozowanie stanu kości i tkanek miękkich, stawów. MRI zapewnia obraz trójwymiarowy.

MRI odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Ból pleców, zaburzenia ruchliwość i wrażliwość organizmu w okolicy lędźwiowej, trudności ze zmianą postawy, zgięcia i wyprostu ciała - wszystkich objawów, które naruszają zwykły przepływ życia, stwarzając problemy w domu iw pracy, ograniczenie aktywności ludzkiej.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.