^

Zdrowie

Ciąża, poród i połóg

Skoki po cięciu cesarskim: objawy i zapobieganie

Ciąża i poród dziecka to najpiękniejszy i najszczęśliwszy okres w życiu kobiety. Ale nie wszystko jest bezchmurne. Ktoś może mieć problemy z łożyskiem płodu ...

Obfity okres ze skrzepami po porodzie

Przywrócenie miesięcznego cyklu po porodzie sugeruje, że ciało kobiety powraca do normy po długim okresie rodzenia, narodzin i karmienia dziecka. Jednak ten proces odzyskiwania nie zawsze przebiega sprawnie i przewidywalnie.

Laktostaza

Aby zrozumieć przyczyny laktostazy, konieczne jest zrozumienie, w jaki sposób ułożona jest pierś, jakie są jej główne funkcje w laktogenezie.

Ciąża nie rozwijająca się: przyczyny i oznaki

Stan, w wyniku którego ustaje wzrost płodu i jego śmierć wewnątrzmaciczna, nazywa się zamrożoną lub nierozwiniętą ciążą.

Zwiększona hemoglobina w ciąży: dlaczego coś?

Problem ten nie jest tak częsty jak niski poziom hemoglobiny, ale nie mniej ważny, a także wymaga uwagi lekarza. Rozwój objawów może być utajony, dlatego musisz znać pierwsze oznaki i objawy tej patologii.

Galaktocele

Wraz z hypogalactia, mastitis i stagnacja mleka, galactocele jest jednym z wiodących miejsc występowania kobiet w okresie laktacji.

Psychoza poporodowa

Psychoza poporodowa to stan, w którym kobieta cierpi z powodu syndromu maniakalnego, aby zrobić coś ze sobą lub z dzieckiem. Jest to spowodowane komplikacjami powstałymi po porodzie.

Ciąża jajnika

Patologia rozważana w tym artykule odnosi się do jednego z typów ektopowego zapłodnienia komórki jajowej.

Atonia macicy

Zwiększona słabość siły mięśniowej macicy, która w większości przypadków jest przyczyną przedłużającego się krwawienia, która towarzyszy kobiecie po porodzie, ma swój własny termin medyczny - atonia macicy.

Depresja poporodowa

Długo oczekiwane narodziny dziecka są przesłonięte pojawieniem się pozornie niezgodnego z tym radosnym stanem, takimi zjawiskami jak depresja poporodowa

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.